Synergion

Synergion został założony w 2010 roku, przez Michała Kociankowskiego, jako pracownia badań i rozwiązań RESEARCH LAB i IDEA LAB. Po 5 latach dołączyła pracownia komunikacji SIMPLY BY US. Dzięki połączeniu tych kompetencji, Synergion może prowadzić projekty całościowo – od badań, analiz, warsztatów, poprzez strategię, stworzenie kreacji i wyprodukowanie jej.

Taki model działania wsparty jest wizją firmy: pracujemy inaczej. To znaczy? Nie szukamy sposobu by przekonać klienta, że mamy rację. Szukamy sposobu by przekonać konsumenta, że klient ma rację. A to zmienia postać rzeczy… Kiedy skupiamy się na tym, kogo naprawdę trzeba przekonać, wszystko staje się prostsze. Jest jeden warunek. Musi zajść zmiana. Zapraszamy do współpracy: zmieniam@synergion.pl

Żeby osiągnąć coś innego, trzeba
działać inaczej, a do tego trzeba
myśleć inaczej. I dążyć do zmian
bo one są kluczem rozwoju.

Logo ptbrio Logo sar

Synergion jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii PTBRiO, Stowarzyszenia Agencji Reklamowych SAR oraz Polskiego Klubu Brandingu.

Logo zrób kabaret

Jest partnerem marketingowym i reklamowym Impresariatu Kabaretowego ZróbKabaret.pl, mając niepowtarzalną możliwość wyjątkowej współpracy z twórcami polskiej sceny kabaretowej i stand-up.

Poznaj nasz zespół

Michał Kociankowski

General Manager, Communication Coach
michal.kociankowski@synergion.pl
601 261 994

Magda Buchalska

Brand Development Director
magda.buchalska@simplyby.us
604073090

Ostatnie artykuły w czytelni

Raport z badań rynku: Dokąd płynie mała wódka?

Dowiedz się więcej

Brand experience

Dowiedz się więcej